Zespół Szkolno - Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa

w Stanowicach

Walecznie, choć bez sukcesu!

W dniu 3.04.2014r. w hali widowiskowo-sportowej OSiR Strzegom odbyły się Mistrzostwa Strzegomia w piłce nożnej halowej szkół podstawowych o puchar OSiR Strzegom. W mistrzostwach udział wzięła także nasza drużyna.

Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Turniej zaczął się dla nas obiecująco, bo pierwszy mecz wygraliśmy w ładnym stylu 2 : 0. Kolejne dwa niestety przegraliśmy i nie udało nam się awansować dalej.

Zwycięzcy z grup walczyli w finale natomiast drużyny z drugich pozycji o miejsca 3 i 4. Do finału weszły drużyny z Goczałkowa i Rogoźnicy. Walka o pozostałe miejsca przypadła PSP 4 i PSP z Jaroszowa. Mistrzostwo zdobyła drużyna z Goczałkowa, drugie miejsce zajęła Rogoźnica, a trzecie Jaroszów. Na zakończenie Mistrzostw pamiątkowe dyplomy oraz puchary wręczał dyrektor OSiR Grzegorz Luszawski.